úterý 22. května 2012

Panda killed other radio stars


Ne, už mě nic nepřekvapuje. Nechápu, kde sem zas vzala tu odvahu jít do rádia, nicméně se tak stalo poté,co se tam octl můj spřátelený blogger, Koreanista VojtaVojta a po jeho osudném a náhodném "taky bys tam měla zajít". Tak sem teda zašla. Hrůzou sem se vyklepala už ve vlaku, potřásla pravicí s moderátorem Pavlem a jelo se na živo. Nebyl žadnej čas na předtáčení. Tím se vysvětluje, proč mluvim jako profík a používám slovo "pofidérní" asi jenom desetkrát. Když ono to v Kašmíru fakt bylo pofidérní. Dyť víte. Ještě musim dodat, že se nějak ztratila druhá část rozhovoru, páč na stránkách Waveu sem nějak divně utnutá. No, ale když ono je to asi dobře.
"Cestovatelský a outdoorový magazín Radia Wave Casablanca tentokrát přivítal Žanetu P., která má cestovní zkušenosti z Japonska, Nového Zélandu nebo Kanady, ale hlavně letošní zimu strávila dva měsíce snowboardingem v kašmírském Himálaji.
Kašmírské lyžařské středisko Gulmarg se pyšní nejvyšší lanovkou světa, která vás vyveze do 4000 m. n. m. A samotný rozdíl mezi západními a indickým střediskem je velmi zajímavý. V Casablance jsme mluvili například o tom, jak indická armáda, které je v oblasti silně přítomná kvůli nedořešenému sporu o Kašmír s Pákistánem, šmelí s alkoholem. 
Armáda ve sporném Kašmíru, laviny, jídlo, ubytování a snowboardové zážitky „Žandy Pandy“ Made In Himalaya. Včetně srovnání s lyžařskými středisky Nového Zélandu nebo Britské Kolumbie. Poslechněte si záznam živého vysílání."
Tak si teda klidně poslechněte záznam živého vysílání, který proběhlo v neděli. A užijte si můj vysoce hřejivý hlas. Podpisy na letišti.
P.S. Důležitá zpráva. Včera sem šla Mechovem a náááhodou mi oči padly na vývěsku s plakátama. Takže, děti, Awolnation, band, kterej adoruju, vyhlásila sem je ve svojí top 2011 na prvnim místě (a to je nějak vážená anketa!), a chtěla na ně s Lozem jednou jet do Ú Es Á, budou hrát za tři tejdny v Žamberku. To je přenádherný WTF. Skákala sem tři metry a jíkala až do Pardubic. Čarodka může potvrdit. 
Apeluju kokrétně na Petru, kterou neznám, ale ona čte můj blog a v lednu napsala, že Awolnation teď už taky točí každej den: Kdybys chtěla vyrazit a dělat fanklub se mnou, bylo by to super a můžes se mi ozvat? :)

7 komentářů:

Vojta řekl(a)...

Taky jsem si říkal, že to je nějaký utnutý, ale poslouchal jsem tě v neděli naživo, takže jsem to slyšel celý.

Hromadná vražda to není, jen taková malá :) Holt živej přenos jsou nervy:)

A ten jamrock je den po mém odletu :(, jinak bych možná i šel.

Vojtas řekl(a)...

Zaplat pan bůh za neživé vstupy... Ale nicméně ani to mi nazabranilo prohodit Apollo 1 a Apollo 11. :)

Eliska Vytlacilova řekl(a)...

Tak já nevim, ale "pofiderní" jsem napočítala slovy jednou. Máš můj respekt, můj slovník by se totiž v obdobné situaci omezil na pravidelně nepravidelné střídání slov "jakoby" a "prostě", čas od času možná ozvlaštněný rozvážným "eeeeee" :D
Ode mě jednička s hvězdičkou!;)

Médea řekl(a)...

Bude z tebe celebrita. Teď už jen stačí sbalit fotbalistu.:D

Médea řekl(a)...

Škoda, že už nepíšeš a nefotíš. :( Snad zas brzo začneš a klidně třeba i o zvykání si opět na místní poměry a porovnávat.

radobyelfka řekl(a)...

Návratem do ČR sem, obávám se, pozbyla na zajímavosti :)

Magický voko řekl(a)...

Hehe, Pando, taky jsem byla na wave: http://hledani.rozhlas.cz/iradio/?defaultNavigation=+generic2:^%22%C4%8CRo+Radio+Wave%22$&navigation=+generic3:^%224143x_Universum%22$&pattern=false (třetí shora)
Znamená to, že jsme hvězdy stejnýho významu? :-D A já užívám nicméně :-P
Jinak dost respekt, i když se k tomu dostávám po takový době ;-)
Co naše fotky z vysílače? Existujou?