čtvrtek 27. února 2014

Cesta kolem světa...whatever

Ajó! 

Ahoj staří kamarádi z blogu, vy, se kterýma se nevídám pravidelně očima. 
Mám vlastně jednu takovou novinku. Po dvaceti měsících v práci a roce a půl od zhroucení světa po Lozově rozchodu, LOL, sem už tak nějak v pohodě a chodím si s takovým jedním klukem, kterýmu říkám Čalouník. Určitě vám ho brzo představim. A že nám to tak hezky klape, rozhodla sem se ho prověřit, jestli bude v životě nějak k užitku a navrhla mu pod falešnou záminkou (jakože "výlet"), jestli by nechtěl na cestu kolem světa. Protože mu to nebylo ani moc proti srsti, nasyslili sme peníze, pokupovali levný letenky a od příštího týdne se můžete odpojit z internetů, protože vás budeme nevídaně nasírat fotkama z Kalifornie, Bolívie, Amazonie, Havaje a podobně a frustrovalo by vás to.

Pokud ste na mě nezanevřeli za tu dobu, co tady paběrkuju a chtěli byste nás buďto stopovat prstem po mapě nebo (ještě líp) stopovat nás někde reálně, budu ráda, když zachováte přízeň. Nejsem si úplně jistá, jak by se takový zaděvkařený blog jako žandapanda líbil starým Čalouníkům, takže vás brzo pozvu na seriózní blog nás dvou, kde se jakoby dozvíte třeba něco užitečného a tenhle můj budu používat k pyskování, když se mi nebude Čalouníkovo chování líbit, popřípadě mě bude nabalovat pohledný indián (joke).

There's a sign pointing left but I know my impulse to be right
The cafes are my lounge rooms & their bathrooms are my bathrooms
With an office in my pocket, fortune in my walking boots
4 komentáře:

Bára řekl(a)...

Jupíííííííííííííííí, já se těším, já se těším, pandička bude zase cestovat. Jsem si říkala, že jsi nějak dlouho na jednom místě ;-) :-D

Designeria řekl(a)...

Žando, přicestuj někdy i do Brna, budeš tu mít už i vlastní bar. To určitě není náhoda ;)
http://www.barovenoviny.cz/nejdivnejsi-bar-cr-bude-v-brne-hleda-se-barman/

radobyelfka řekl(a)...

To je super, teda pokud najdou toho barmana. stavim se tak za rok:)

Anonymní řekl(a)...

Super! Těším se na cestopis! Bolívie...tam chci!